Polityka prywatności - Maszyny górnicze oraz budowlane

Przejdź do treści

Polityka prywatności / Informacja o przetwarzaniu danych osobowych oraz prawach z tym związanych:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

I. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego (imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail) jest firma: Zakład Mechaniczny P.U.H MEGPOL Pielech Jan z siedzibą w Chocianowcu 92 C oddz. ul. Kasztanowa 48, kod pocztowy 59-140, adres e-mail: sekretariat@megpol.eu, tel. 76/817-50-15.

II. Celem przetwarzania Państwa danych osobowych jest odpowiedź na pytanie lub sugestię zadane nam poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.  

III. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.                          

IV. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem, przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

V. Informujemy, iż Państwa dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych.

VI. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Z wyrazami szacunku
Administrator


Wróć do spisu treści