Wyroby z TWORZYW SZTUCZNYCH - Maszyny górnicze oraz budowlane

+ 48 (76) 817 50 15
GODZINY  PRACY
Pon. - Pt. 6:00 - 14:00
Przejdź do treści

WYROBY  Z  TWORZYW  SZTUCZNYCH
____________________________
 


Aby nasza oferta spełniała wszelkie Państwa  wymagania proponujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych, jak i wykonanie  wszelkiego rodzaju wyrobów.

Wytwarzane są one przez  wyspecjalizowanych w tej dziedzinie pracowników naszej firmy. Produkcja  odbywa się na maszynach najnowszej generacji, co pozwala na skrócenie do  minimum czasu potrzebnego na wdrożenia nowych detali i zaoferowanie  klientowi produktu najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Do  produkcji używane są materiały renomowanych firm polskich i światowych.

Wszystkie  wyroby wytwarzane są zgodnie ze standardami systemu jakości ISO  9001:2000, co potwierdzają certyfikaty, atesty i dopuszczenia dołączane  na życzenie klienta. Tworzywa sztuczne są materiałami o dużej  wytrzymałości mechanicznej, odporności chemicznej, niskiej ścieralności  oraz posiadają doskonałe właściwości ślizgowe, dlatego też są często  niezastąpionym materiałem w wielu dziedzinach techniki oraz  wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przedruk i powielanie bez pisemnej zgodny właściciela serwisu jest surowo zabronione.
Zawarte na stronie znaki towarowe, nazwy i zdjęcia są własnością właścicieli. Zostały użyte tylko i wyłącznie do celów informacyjnych.
Wróć do spisu treści